NİKAPLAST TEKNOLOJİK HIZLI VERİMLİ KALİTELİ YENİLİKÇİ GÜVENİLİR

Misyonumuz; Müşterilerimizin ürünlerini en güvenilir ve en sağlıklı şekilde sofralara ulaştırmalarını sağlayacak en yenilikçi ve en rekabetçi ambalaj çözümlerini yaratmaktır.

Vizyonumuz; Gıda Sektöründe, ürün ve hizmet kalitesi olarak öncelikli tercih edilen Plastik Ambalaj Firması olmak.

BİZ KİMİZ ?

NİKAPLAST tüm yatırımlarını, üretim ve hizmet proseslerini koşulsuz müşteri memnuniyeti kriteri üzerine kurmuştur.

Düşük çevrim süreleri, çok gözlü kalıplar, düşük fire oranları ve optimal ürün ağırlıkları ile müşterilerine en ekonomik ve en kaliteli ürünleri sunmak en öncelikli hedeflerindendir. Önleyici bakım, verimli ve efektif planlama ile müşteri sevkiyat performansını %100’de tutmak diğer önemli hedefidir. Hijyen işletmemizin en üzerinde durduğu ve hiçbir koşulda taviz vermediği kriteridir.

Tüm hedeflerine koşarken, en büyük desteği ISO standartları, TPM, Yalın Üretim gibi uluslararası üretim ve yönetim teknikleri ve tabii ki tüm bu sistemleri içselleştirmiş insan gücüdür.

IML teknolojisi ile üretim yapan işletmemiz, enjeksiyon makinesi seçimlerinde de yeni nesil hibrit ve full elektrikli makineleri tercih etmektedir. NİKAPLAST, devamlı iyileştirme ve mükemmeliyetçilik ilkeleri çerçevesinde, Müşteri beklentilerini önceden algılamaya çalışır ve Müşteri görüş ve önerilerini her koşulda değerlendirir.


TARİHÇEMİZ